ארונות נעליים

מכירים את ההרגשה כי לא משנה איך תארגנו את הארון שלכם, עדיין לא יהיה מספיק מקום עבור הנעליים שלכם?

אם הנהנתם לחיוב,כנראה שיש לכם בין עשרים למאתיים זוגות נעליים ,והמאמר הבא בא לעשות סדר בקרב הבלגאן בו הן נמצאות.

ישנם שני נושאים עיקריים איתם תצטרכו להתמודד ולשאול את עצמכם –

כמה מקום אתם מוכנים להקדיש עבור כל אותם זוגות נעליים ?

בכמה זוגות נעליים אתם באמת צריכים ומשתמשים ?

אם אין לכם יותר מידי מקום אכסון בארונות אשר בבית יכול להיות שפשוט תצטרכו להיות יצירתיים במיוחד.

אם הנכם ברי מזל ויש לכם חדר ארונות או ארון שלם עבור הנעליים אזי אתם יכולים לחייך במהלך אותה הדרך אל חנות הנעליים הקרובה ללא דאגה לגבי מקום עבו הזוג החדש.

סדר – הדבר הראשון אותו תצטרכו לעשות הוא להוציא את כל זוגות הנעליים מכל רחבי הבית ולהניחם על הרצפה, אם ישנה נעל חסרה אז זרקו את אותה הנעל הבודדת,אותו דבר לגבי נעליים שחוקות, קרועות או קטנות מידי.

את אלה שאתם מעוניינים לשמור סדרו לפי קבוצות כמו- ספורט, בילוי, ים ועבודה.

מיקום – סדרו את הנעליים בתוך הקופסאות וכתבו או תלו תמונה של כל נעל על מנת למצוא במהירות את הזוג אותו מחפשים, בנוסף כיום ניתן לרכוש קופסאות נעליים שקופות אשר מסייעות בסידור ומציאה מהירה של הזוגות האהובים עליכם.

בנוסף,ישנם כל מיני מתקנים אותם ניתן להניח בארון או בצידי הארון לשם הנחת הנעליים בצורה נוחה וזמינה.

הקצו בארון הבגדים מקום עבור נעליים בלבד.

ארון נעליים – ניתן כיום לרכוש ארונות עבור הנעליים בלבד אשר באים עם מסילות נוחות להנחת הנעליים בצורה נוחה . העלויות הינן בדרך כלל סבירות, תלוי בגודל הארון ובעיצוב שלו.

חדר ארונות – בחדר הארונות ניתן להקצות אזור מסוים עבור הנעליים ואם כסף אינו מהווה בעיה, אז לבקש מנגר לבצע עבודה של התאמת האזור באופן אינדיווידואלי לצרכים שלכם, כמו מחיצות עבור כל זוג וזוג כאשר כל סוג של נעליים ניתן לקירוב והוצאה על ידי לחיצה על מתג חשמלי.

ברגע בו תדאגו לשמור על סדר זה בארון הנעליים שלכם לא תבינו איך הסתדרתם לפני כן , מה גם שכך לא תצטרכו לחפש שעות רבות אחר זוג ספציפי בעת בה אתם ממהרים לעבודה או לפגישה.