התקנת ספרינקלרים

ברור לכם שבמבנה שלכם אתם צריכים מערכת שתגן עליכם מפני שריפה? האופציה הטובה ביותר במקרה שלכם היא התקנת ספרינקלרים? אם כך, טבעי שתרצו לפנות אל הטובים ביותר בתחום. מערכות מסוג כזה מגלות שריפות מיד כאשר הן פורצות. למעשה, לא רק שהן מגלות את השריפה, אלא הן גם מגיבות אליה במהירות שיא על ידי שחרור כמויות גדולות של מים. לכן ברור מדוע לא מדובר על משהו שאפשר להתפשר או לוותר עליו. זה עניין של חוק ותקנות, כך שעליכם לפנות אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום כיבוי האש. חברה כזאת היא חברת ימ.מ גילוי אש בע"מ, כך שאתם מוזמנים לדבר עם נציגיה כבר ברגעים אלו ממש.

איך מתבצעת התקנת ספרינקלרים?

עוד לפני שמבצעים התקנה , צריך לבדוק את השטח ולעשות בו סיור. יש להגיע למקום ולהבין על איזה גודל של שטח מדובר. האם מדובר על מבנה מסועף במיוחד? והאם מדובר על מבנה שיש בו דרישות ספציפיות? בנוסף, חשוב להבין גם שיש סוגים שונים של מערכות ספרינקלרים. לכן חלק מהעניין הוא לבצע התאמה כדי להבטיח שהמערכת תוכל להגיב בצורה הטובה ביותר בעת שריפה. מדובר על עבודה מקצועית ולכן לא כל אדם יוכל לסייע לכם בעניין הזה. מעבר לעבודה הפיזית של התקנת המערכת, צריך גם להכיר את תחום כיבוי האש לעומקו.

הכירו את המומחים של חברת ימ.מ גילוי אש בע"מ

בין אם דרושה לכם התקנה של ספרינקלרים ובין אם אתם רוצים לשלב בעסק ציוד אחר לכיבוי אש, בדקו באיזו חברה אתם נעזרים. במקרה של חברת ימ.מ גילוי אש בע"מ אתם בידיים טובות, ואתם תראו זאת כבר מהרגע הראשון. החברה מתכננת, מבצעת ומתחזקת מערכות מסוגים שונים, לרבות מערכות כיבו בגז, גילוי אש ועשן, ציוד אז נייד ועוד הרבה מעבר לכך. בנוסף, החברה מבצעת את כל הפעולות הללו תוך הקפדה על הנהלים המחמירים ביותר שיש היום בארץ בנושא של כיבוי אש. לכן, אם תוכלו להזמין את שירותי החברה עוד היום במספר: 077-4201204, איזו סיבה יש לכם לדחות את העניין החשוב הזה למחר?

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here