שימוש במידע פנים
קרדיט FREEPIK

גם אם לא הואשמתם בעבירה פלילית במהלך חקירה במשטרה, מומלץ להזמין עורך דין פלילי מנוסה מיד. משרד עורכי דין אסף כהן ושות' מתמחה במשפט פלילי, ועם שכירת שירותי הצוות המקצועי שלנו לפני המעצר, ייתכן שנוכל למנוע האשמות פליליות ורישום פלילי שנלווה להרשעה.

לתהליך חקירה במשטרה יש סיבה

במהלך חקירה במשטרה, אל תמתינו לראות אילו ראיות המשטרה או התובעים אוספים או מה הם מתכוונים לעשות לאחר מכן לפני שתתייעצו עם עורך דין פלילי תותח. ככל שתפנו לעורך דין מוקדם יותר, כך תוכל להתחיל לעבוד מוקדם יותר כדי להגן על הזכויות והחופש המשפטיים שלכם.

זכותכם לשמור על שתיקה

רוב האנשים צפו מספיק בתוכניות דרמות פשע בטלוויזיה כדי לדעת שיש להם זכות שתיקה, אבל אינם בטוחים איך ומתי להשתמש בזכות זו. האמת היא שנציגי רשויות החוק יכולים ועלולים להשתמש נגדכם בכל מה שאתם אומרים במהלך חקירה במשטרה, כך שכל תשובה או מידע שאתם מספקים עלול לשמש כראיה נגדכם.  לכן הפתרון הטוב ביותר הוא לבקש נוכחות עורך דין לפני שתענו על שאלות במהלך החקירה.

למה חשוב לשכור שירותי עורך דין פלילי?

סביר להניח שהוזמנתם לחקירה כשהמשטרה חושדת שאתם אשמים בביצוע פשע, או שיש לכם מידע על פשע שמישהו אחר ביצע. בעוד ששוטרים מתנהגים לעתים קרובות כמו חברים, הם אנשי מקצוע מאומנים היטב המשתמשים במגוון טקטיקות במהלך חקירה במשטרה, כדי להערים על אלה שהם חוקרים, ולהשיג מידע מפליל. אבל עם עורך דין פלילי לצידכם, מעטים הסיכויים שתרחישים אלו יקרו. חשוב שתקבלו ייעוץ משפטי לגבי השאלות שמותר לכם לענות עליהן מבלי להסתבך, ומתי חשוב שתנצלו את זכותכם לשתוק.

עורכי הדין להגנה פלילית זמינים לסייע

גם אם לא תואשמו בפשע במהלך חקירה במשטרה, עורך דין מוכשר לצידכם יפחית את הסבירות שתואשמו, וימנעו מכם להפליל את עצמכם. אם החקירה תוביל בסופו של דבר להגשת כתב אישום פלילי, הצוות שלנו במשרד עורכי הדין אסף כהן ושות', זמין כדי לתמוך בכם בכל שלב בתהליך. יש לנו ותק של שנים רבות במשפט פלילי, ואנו נוודא שהזכויות המשפטיות שלכם לא יופרו על ידי המשטרה, אז צרו קשר עוד היום בטלפון 050-222-2253

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here