קרדיט - Canva

כשנמצאים בתחילת הדרך הזוגית, אופטימיים ומלאי רצון טוב, זה הזמן המתאים ביותר לדבר על הרגע שאחרי המשבר הגדול והפרידה שעלולה לקרות. ברגעים שבהם אתם מרגישים את הרגשות החיוביים ביותר אחד כלפי השני אתם גם נדיבים וסלחניים יותר, אבל פתוחים לשמוע ולהכיל גם החלטות שנדרשות בחיי כל זוג כיצד ייראו חייכם ומה יקרה אם תחליטו להיפרד. מתוך נקודה מבט זו רבים עושים הסכם ממון לפני הנישואין ולא רבים יודעים שאפשר לעשות אותו גם לאחר מכן, לאחר שכבר עברתם זמן מה יחד ואתם מכירים אחד את השני טוב יותר. הסכם ממון לאחר נישואין מתאים לכל מי שמבין שיש לדאוג גם לחיים שאחרי הפרידה, במיוחד אם חוו משבר, התגברו עליו ורוצים להגן על הזכויות שלהם כשחזרו לחיות יחד. להסכם כזה שנעשה מנקודת מבט מפוכחת יותר וממרומי הניסיון שלכם יש חשיבות רבה משום שכעת אתם גם בעלי רכוש משותף שאולי לא היה לפני החתונה ולכן עורך הדין שמטפל בכך יוכל להסביר לכם את כל ההשלכות של הסכם כזה. משרד עורכי דין רן רייכמן מטפל בהסכמים שונים של זוגיות וממון בכל שלב בחיים המשותפים כדי להגן על זכויות הלקוחות.

הסכם שמפרט הכל

הסכם ממון אינו רק הסכם שמדבר על כסף כי אם גם על דברים נוספים שחשובים לכם, כמו גידול הילדים והחינוך שלהם, חיות מחמד ומקום מגורים ועוד. בהסכם ממון מכניסים אמנם גם את ההיבטים של חלוקת רכוש וכספים לאחר הפרידה, אבל גם נושאים נוספים שמסכימים עליהם כדי להבטיח שהכל ייעשה בהסכמה וללא מניפולציות של הרגע האחרון שנועדו להפעיל לחץ או להתנקם בבן הזוג שהחליט לעזוב, למשל. הסכם כזה ינוסח בהתאם לעמדות הצדדים ותוך שמירה על הזכויות והאינטרסים של שניהם, על ידי עורך דין הסכם ממון שיסביר את ההשלכות של כל בחירה שלכם וידאג שההסכם לא יקפח אף אחד ויקבל תוקף חוקי בבית המשפט.

לתת אמון גם בעורך הדין

בנושאים משפחתיים וזוגיים אנחנו רגילים לתת אמון בבני הזוג ובני המשפחה אבל נדרשים גם לתת אמון בעורך הדין שלנו שמנהל את התיק למעננו. הייעוץ שלו מוביל אותנו לדרך שטובה לנו ולכן חשוב ליצור אתו יחסי אמון ולהבין היטב את ההדרכה שלו ואת הייעוץ המשפטי שהוא נותן. זה יהיה תמיד לטובת הלקוחות, כפי שעושים גם אנשי משרד עורכי דין רן רייכמן, שמלווים את לקוחותיהם שנים רבות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here