קרדיט https://www.beadshops.com

אם אתם אוהבים עבודה עם הידיים, מעוניינים להתנסות בכלי עבודה ייחודיים ולצאת בסוף עם תכשיט הורס, שהכנתם במו ידיכם- סדנת צורפות זו החוויה שאתם מחפשים! צורפות הינה עבודת מלאכה המביאה לידי ביטוי את מלוא היצירתיות והמחשבה שלכם. גם אם מעולם לא התנסיתם בתחום, יכולה חווית למידה זו להיות משמעותית ומרתקת עבורכם! בסדנא רוכשים כלים בסיסיים ומקבלים ליווי מלא לאורך התהליך ליצירת תכשיט יפיפה המייצג אתכם. תוכלו לחוות תחושת הצלחה ואפילו להשוויץ בה קצת כשתענדו את הפריט הקסום שהכנתם.

למי מיועדת סדנת צורפות

אם תשאלו אותנו מי קהל היעד שמגיע אלינו במסגרת סדנת צורפות, התשובה תהיה כולם! זה כנראה ככה בגלל שזה פשוט כיף גדול, שיכול להתאים כפעילות משותפת למגוון גילאים, סיטואציות ומסגרות שונות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשתף אותנו מה מטרת האירוע ואנחנו נדאג להתאים אותו בדיוק אליכם. תרגישו חופשי גם לבקש מאיתנו בקשות ספציפיות, חשוב לנו שכלל המשתתפים ייהנו מהתהליך ויחוו תחושת הצלחה! אנו דואגות לכלל החומרים, הציוד וליווי לימודי ומקצועי מלא לאורך שעות הסדנא באווירה כיפית וקלילה. הסדנא מתאימה לימי הולדת, גיבוש צוותי בעבודה, יום כיף עם חברים, זמן זוגי ועוד.

הידע הנרכש

הידע שנרוויח בלמידה ייחודי ומרתק. צורפות הינה מלאכה נרחבת, מלאת טכניקות ומיומנויות שונות, מובן כי סדנת צורפות מכילה רק את הבסיס ההתחלתי. לפי מסגרת הזמן המיועדת וההעדפות הייחודיות שלכם, נבחר יחד מה מכינים בסדנא ובאילו חומרים משתמשים. נדאג להתאים את רמת העבודה לרמת הידע שלכם, כך שאין סיבה לחשוש- גם מי שפחות מנוסה בעבודה עם הידיים יצליח ליצור תכשיט מקסים בחוויה זו. חווית הלמידה בסדנא היא כיפית ומקצועית גם יחד!

אז מה עכשיו

אם הגעתם עד פה, בטח כבר הבנתם שאתם מעוניינים להירשם. חרוז כזה- בית הספר לתכשיטים וצורפות המוכר והמומלץ זה בדיוק המקום להגשמת החוויה אותה אתם מחפשים. יש לנו מגוון נרחב של סדנאות, פשוט היכנסו לאתר שלנו ותוכלו לבחור את האחד המדויק ביותר עבורכם. איזה כיף לצאת להרפתקה משמחת. חייגו 03-6200717

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here