4 דברים שחשוב לדעת שרוצים להשכיר מחשב
קרדיט pixabay

המחשב הוא ידידו הטוב של האדם. הוא מאפשר לנו לעבוד מהבית, לכתוב עבודה להגשה או לנצל את אחר הצהריים הפנוי כדי לשחק במשחק להנאתנו. אך המחשב הוא גם חלק בלתי נפרד מתערוכות וכנסים. השכרת מחשבים נפוצה במקרים שבהם יש צורך להציג מצגות או לאפשר למשתתפים להירשם לשירות. הסוד הוא לבחור את החברה המתאימה ביותר שתביא לכם את המחשב עד לתערוכה. יניב פוגל, הבעלים של חברת דה בסט, פה כדי לעזור לנו להבין למה כדאי לשים לב כשבוחרים חברה להשכרת מחשבים.

איך בוחרים חברת השכרת מחשבים?

בחירת חברה להשכרת מחשבים חשובה מאוד לעריכת כנסים תקינים ואיכותיים. אלה כמה דברים שכדאי להביא בחשבון כאשר פונים לחברה:

  • אמינות – חשוב לבחור בחברה שאתם סומכים עליה בעיניים עצומות. כדאי לאסוף המלצות וקרוא מעט יותר על החברה והישגיה.
  • איכותיות – יש צורך לבחור בחברה המספקת מחשבים איכותיים. אחרי הכול, אינכם מעוניינים בכך שהמחשבים ישבקו חיים רגע לפני שאתם מכינים את המצגת שהשקעתם עליה במשך זמן רב כל כך.
  • ניסיון – מומלץ לבחור בחברה שלצוות שלה יש ניסיון רב בהתקנת מחשבים. צוות זה יוכל לאתר בעיות בשטח ולתקן אותן במהירות.
  • מחיר – כאשר אתם מחפשים להשכיר מחשבים, פעמים רבות אתם מסתכלים על המחיר. לא מומלץ ללכת אחר מחירים זולים באופן חשוד, שכן מחיר זול במיוחד עלול להעיד על חברה בלתי מנוסה או בלתי מקצועית. חברה איכותית מציעה שירותי השכרה במחירים סבירים, כך שניתן יהיה ליהנות משירותים טובים ללא תקלות בדרך.

להתאים את המחשב לאירוע

אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי להביא בחשבון כאשר משכירים מחשבים הוא התאמתם לאירוע. אם לדוגמה מדובר בכנס חד פעמי, כדאי לבחור באפשרות השכרת מחשבים ניידים – כך שניתן יהיה להתקין את המחשבים במהירות ולקפל אותם בסיום האירוע. כמו כן, תוכלו להשכיר מחשבי גיימרים, אם אתם מתכוונים לארגן אטרקציית משחקים במהלך הכנס. כך למשל, אם אתם עובדים על משחק חדש ומעוניינים להשיק אותו, השכרת מחשב נייד גיימרים OMEN 17 הוא הבחירה הנכונה. מחשב זה כולל נתונים חזקים כמו מעבד דור 7 או מאיץ גרפי של Nvidia ועוד.

לעומת זאת, אם מדובר באירוע מתמשך וארוך עדיף להשכיר מחשב נייח עם מסך גדול וכנראה שמחיר יצא לכם זול יותר.

לסיכום, אתם מוזמנים לשאול את יניב כל שאלה הקשורה לכנס או לתערוכה שלכם והוא ישמח למסודר לכם פרטים נוספים.
היכנסו עכשיו לאתר של דה בסט בכתובת www.thebest.id או התקשרו ישירות למספר טלפון 073-7322251.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here