קרדיט https://www.freedome.co.il

אם אתם חובבי טיולי טבע ואוהבים את הנופש שלכם באוויר הפתוח, תוכלו להתפנק לכם עם אוהל מונגולי מפנק ומרווח ולהתענג מהטבע הנגלה לעינכם. האוהל יספק לכם את כל מה שאתם צריכים במהלך החופשה וכבר עם כניסתכם אל החלל העגול שבו תרגישו כמו בבית.

מהו אוהל מונגולי?

אוהל מונגולי הוא אוהל שיש בו מגוון שימושים שונים. אוהל זה משמש למגורים, כצימר, סטודיו, תוספת בנייה, חדר טיפולים ועוד. בעבר שימש האוהל, כמגורים למונגולים אשר נדדו בשלגים, ברוחות, בשרב במדבר. עם השנים השתדרג וכיום אפשר להכניס בו לא מעט דברים חשובים שאתם חייבים בנופש בין שזה: מיטות, מטבח מצויד, מזרנים, שולחן, כסאות ועוד. בנוסף לכך, אפשר ליהנות ממוזיקה טובה, נוף מדהים, בריכה ועוד אשר נמצאים במקום ואיך אפשר בלי האווירה האינטימית והביתית שעושה את כל העניין לכייפי ומהנה יותר.

מה כולל אוהל מונגולי?

האוהל כולל קורות עץ הנשענות על הרשת, כתר עליון לאוהל אשר מחלק את האוהל וכבל פלדה המקיף את המבנה. בנוסף לכך ניתן ישנו חיפוי מעטפת אשר מגן על השוהים באוהל מפני פגעי מזג האוויר, בין שזה גשם או קרני השמש ועוד. האוהל כולל בידוד אשר נמצא בין שתי שכבות הבד וכן רצפת מעץ משני סוגים או בטון מוחלק. כמו כן, תמצאו גם חלונות ודלתות שונות במגוון סוגים, עיצובים וגדלים בהתאמה אישית לאוהל.

קרדיט https://www.freedome.co.il

יתרונות אוהל מונגולי

השימוש באוהל מונגולי מעניק לא מעט יתרונות שרבים מעדיפים ליהנות מהם ולהפיק את המיטב. בין היתרונות השונים אפשר למצוא את היתרונות הבאים:

עמידות – האוהל עמיד וחזק לאורך שנים רבות, ואין צורך בהכנת יסודות בניה וניתן להקימו על רצפת עץ או בטון.

קל להרכבה – האוהל קל ומהיר להרכבה ותוך זמן קצר ניתן להשתמש בו כבר למגורים או אירוח.

חלל גדול ומעוצב – חלל האוהל גדול ומעוצב בהתאם לצרכי הלקוח, החלל הוא בצורה עגולה בהתאם למבנה האוהל.

מגן מפני מזג האוויר – האוהל נותן הגנה מפני פגעי מזג האוויר השונים בין שזה חום, גשם, ברד ועוד.

חברת פרידום, הינה חברה מקצועית המספקת אוהלים איכותיים מסוג זה ובנוסף גם מספקת שירותי אוהלי גלמפינג למכירה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here