קרדיט : canva

כיום, אנשים המבינים בעולם העסקים יודעים, שעסק או ארגון יקום או יפל על בסיס עובדיו ומנהליו. עובדים טובים יבטיחו תוצרים טובים ואיכותיים ויבססו את מעמד החברה כמקצועית ומוצלחת. על אחת כמה וכמה המנהלים העומדים בראש הארגון או הצוות ותחתם אנשים רבים.

אך האם יש לי בכלל מה לעשות עם זה? איך ניתן לשפר את המנהלים שלי? איך אפשר לממש את הפוטנציאל הגלום בהם? אימון מנהלים!

אימון מנהלים – מה זה?

אימון מנהלים, הוא סדרת מפגשים עם איש יעוץ, בהם עוזרים למנהל לממש את כישוריו ויכולותיו. במהלך התהליך מקבל המנהל ארגז עם כלים שונים להתמודדויות בתוך מקום העבודה ובין אנשי הצוות וניהולם. התהליך מלווה על ידי אנשי מקצוע ומכווין ומדייק את האדם בדרך להצלחה.

ישנם סוגי מאמנים שונים, בעלי סגנון ואישיות שונים ומגוונים, ועל כן חשוב לחפש אחר אחד מוצלח עם מוניטין חיובי. היכרות עם עולם העסקים ממקום אישי יכול להוות יתרון לצורך כך, והיכרות והבנה טובים יותר של התחום, ומתוך כך יוביל לייעוץ מוצלח ויעיל יותר.

למה כדאי ללכת?

כל מנהל יכול לצאת נשכר מאימון מנהלים. האימון רלוונטי ויכול להתאים לכל אחד, בין אם הוא חדש בתחום הניהול או שהוא מנהל מנוסה בעל שנים רבות של ותק וניסיון. כל אחד מאיתנו יכול להתקדם ולהפוך עצמו לטוב ומוצלח יותר, גם בפן האישי וגם בפן העסקי והניהולי.

התוכנית מעוצבת במיוחד עבור נושא הניהול והיא ממוקדת, מקצועית ומותאמת אליו בתכנים. התוכנית בנויה על מפגשים אישיים, כך שהנושאים שיעלו וידוברו במהלכה יהיו פרקטים ורלוונטים בדיוק עבורכם ועבור הדוגמאות והקשיים אותם תציגו.

דבר שחשוב יהיה להקפיד עליו וכן לשים אליו לב הוא למצוא תוכנית שתתאים גם מבחינה פרקטית – זמינה, קרובה ובשעות נוחות. כל זאת על מנת להבטיח אימון ניהולי מוצלח ואפקטיבי.

ד"ר מגי בן יהודה היא מייעצת ומאמנת אישית וארגונית בעלת שם וניסיון רב בתחום. לאחר שהתנסתה וחוותה בעצמה את עולם העסקים במשך למעלה מ-15, שנה עשתה הסבה ועברה לתחום היעוץ והאימון, בו היא נמצאת כבר מעל עשור.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here