קרדיט Canva

לשימוש בגראס עדיין יש סיכונים, למרות העובדה שהוא אושר לשימוש רפואי. חשיפה מתמדת להשפעות של מריחואנה עלולה להיות הרסנית. משתמשים קבועים יכולים לפתח בעיית התמכרות לגראס, אולם ניתן להתווכח אם הגראס נחשב ממכר באותו אופן כמו תרופות נרקוטיות אחרות. לשימוש במריחואנה עשויות להיות השלכות מזיקות לפרט ולחברה. התמכרות לגראס יכולה לגרום לתוצאות שליליות בתחומי חיים רבים, כולל בריאות, זוגיות, עבודה, חינוך והתנהלות כלכלית. גמילה מגראס במכון ההוליסטי "אחרת" מאשרת לכם להבין כי גם סמים קלים יכולים לגרום לנזק ונותנים לכם את המקום הבטוח להתמודד עם ההתמכרות שלכם.

ההשלכות המסוכנות של שימוש בגראס

גם לשימוש מתמשך בגראס יכולות להיות השלכות מסוכנות הכוללות: אובדן זיכרון, מחלות לב, שבץ מוחי, מחלות ריאות וקשיים בבריאות הנפש, כולל חרדה, מלנכוליה ופרנויה. תדירות השימוש, כמות ה-THC במריחואנה ונוכחותם של סמים אחרים או אלכוהול הם כולם גורמים המגבירים או מקטינים את הסיכון הקשור לשימוש בגראס. הגראס הזמין כעת היא הרבה יותר חזק ממה שהיה בעבר. אחוז ה-THC במריחואנה טיפס מכ-4% בשנות ה-90 ליותר מ-15% ב-2018. כך על פי המכון הלאומי לשימוש בסמים. מספר מחקרים מצאו סיכון מוגבר לפסיכוזה אצל מי שמשתמש בקביעות במריחואנה בריכוז גבוה.

אנשים בכל הגילאים המשתמשים במריחואנה באופן קבוע מסתכנים בפיתוח בעיות במיקוד, בזיכרון, בשיפוט ובאינטליגנציה. בגלל פיתוח סבילות, נדרשים מינונים גבוהים יותר של גראס כדי לייצר את אותן השפעות כמו בעת תחילת השימוש. הסיכון להשלכות שליליות, כולל הופעת התמכרות, עולה.

אילו יתרונות יש לתהליך גמילה מגראס?

יש כמה יתרונות אם תתחילו תהליך גמילה מגראס. ייתכן שיחלפו מספר שבועות או חודשים עד שחלק מהשיפורים הטובים ייכנסו לחייכם. השפעות חיוביות על הגוף והנפש שלכם בעת הפסקת השימוש בגראס הן:

  • רמות גבוהות של מרץ והשראה
  • ריכוז מוגבר
  • זיכרון משופר
  • הקלה בנשימה
  • שיפור בריאות מערכת הנשימה, הלב וכלי הדם
  • הרגשה של אושר ללא צורך בשימוש בחומרים נלווים.

שיפור בקשרים בין אישיים, הצלחה אקדמית או מקצועית, יציבות כלכלית ומצב בריאותי הם יתרונות נוספים. ייקח זמן עד שקשיי השינה ישתפרו. אנשים רבים שהפסיקו להשתמש בגראס אומרים שהם ממשיכים להיאבק עם הפרעות שינה שבועות או חודשים לאחר שהפסיקו. אם אתם מעוניינים להתחיל תהליך מיידי של גמילה מגראס צרו קשר עם מכון "אחרת" עוד היום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here