הפלגות לאירועים

בעשור האחרון, אנו מחפשים לשדרג כמעט כל דבר, וגם אירועים הפכו להיות בלתי רגילים. בעבר הפלגה לאירועים הייתה שמורה בעיקר לחברי האלפיון העליון. כיום הפלגה לאירועים הפכה ליותר ויותר פופולארית בקרב חוגגים באשר הם.

עם הצורך להתחדש ולהיות מקורי, הגיע הרעיון לערוך אירועים ייחודיים על גבי יאכטה בהרצליה. אירועים אלו הינם אירועים בלתי רגילים כיוון שהם מספקים אווירה שונה וייחודית לאירוע, נוף קסום ורגוע של ים, אוויר מלטף במליחותו העדינה תחת כיפת השמיים והרגשה של משהו חדש, ייחודי, מהנה ומושקע.

הפלגה לאירועים למי זה מתאים

הפלגה לאירועים כוללת בעצם הפלגה על יאכטה ויכולה להתאים לכל אירוע – החל מהפלגת רומנטית והצעת נישואין רומנטית, דרך מסיבות יום הולדת, בר מצווה, מסיבות רווקים/ות וחגיגות אירוסין ועד לחתונה מפוארת. כמובן שגודל האירוע ומטרתו ישפיע על סוג וגודלה של היאכטה כמו גם על עלות האירוע בסופו של דבר.

אירוע קטן כמו יום הולדת אינטימי או הצעת נישואין, יערך בדרך כלל על יאכטה קטנה יותר, עם מפרשים וסיפון אינטימי מול הים הפתוח. בדרך כלל יוצעו לחוגגים כוסות שמפניה וכיבוד לפי בקשת המארח או המארגן.

אירוע רב משתתפים דורש כבר יאכטה גדולה יותר עם סיפון רחב לריקודים, אפשרויות קייטרינג, במה ועמדת די ג’יי – ממש כמו אולם אירועים השט על המים.

סימונה השכרת יאכטות בהרצליה

איך בוחרים יאכטה לאירועים

יאכטה טובה, בין אם מדובר באירוע קטן ובין ומדובר באירוע גדול, היא יאכטה אשר מספקת לאורחים אטרקציות ומתקנים ייחודיים כמו רשתות שיזוף גדולות עליהן ניתן לשכב פרקדן, עמדת די ג’יי ורחבת ריקודים בהתאם לגודל האירוע, מנגלים מקצועיים המתאימים לארוחות ברביקיו או לחלופין אפשרות הסעדה אחרת (מטבח או קייטרינג), והכי חשוב: צוות מקצועי ומיומן – גם צוות ההפלגה עצמה המשיט את היאכטה וגם הצוות המארח (מלצרים, טבחים וכד’).

חשוב לדעת כי הפלגה לאירועים הינה הפלגה מיוחדת וקסומה, ועל מנת להפוך אותה למושלמת באמת, יש לבחור בקפידה את החברה ממנה משכירים יאכטות לצורך הפלגה לאירועים. קיימת חשיבות גדולה לניסיון של החברה, למקצוענות שלה, לצוותים שלה העובדים על היאכטות, לבדיקת איכות החברה ותו התקן שלה, לביטוחים המבטחים את החברה ואורחיה, לציוד שלה ועוד.

הפלגה לאירועים היא אכן דרך מצויינת, ייחודית ומקורית לחגוג אירוע, אך כמו רוב הדברים הייחודים, גם הפלגה לאירועים עשויה להיות יקרה. לכן, כאשר בוחרים לחגוג את האירוע על יאכטה, חושב לבצע גם השוואת מחירים בין החברות השונות המציעות הפלגה לאירועים במקביל לבדיקת איכות ומקצועיות החברה.

בחרתם לחגוג על ידי הפלגה לאירועים? מחפשים יאכטה ליום הולדת? עכשיו כל שנותר לכם הוא להתפעל מהמרחבים הכחולים והפתוחים של הים, להתמסר לרוח המלטפת, להתלהב מקצף הגלים וליהנות ביחד עם המשפחה והחברים בדרך מיוחדת ובלתי נשכחת.

מוזמנים ליצור קשר עם סימונה השכרת יאכטות בהרצליה – 052-2238242

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here