קרדיט - Canva

התקנה של רצפת דק חדשה חייבת להתבצע על ידי מי שיש לו ניסיון ומומחיות בתחום ואפילו עוד לפני כן – הבחירה של סוג הדק וקבלת הצעות מחיר הן שלבים בתהליך לא קצר שההתקנה היא בעצם השלב האחרון שלו. לפני התקנת דק צריך לבחור את סוג חומר הגלם שממנו הדק יהיה עשוי, צריך להחליט על המידות או הצורה, לקבל הצעות מחיר מכמה ספקים ולאשר אותן וכמובן שהלקוח יהיה שותף בבחירה של הגוון, של כיוון הסיבים או הדוגמה ויידע בדיוק מה עומד לקרות ומה לוחות הזמנים. את הדק מתקינים בדרך כלל בגינה או בחצר והוא תוספת מרשימה ומתאימה להרבה גינות.

מי יכול לבצע התקנת דק?

כאמור, מדובר במשימה שמיועדת לאנשי מקצוע שיש להם ניסיון וידע עשירים בתחום של התקנת דקים במגוון רחב של מיקומים ואצל לקוחות שונים, פרטיים ועסקיים או מסחריים כאחד. הם יעבדו עם מגוון חומרי גלם ויידעו גם לייעץ לכל לקוח איזה סוג דק יהיה הכי מתאים וכדאי עבורו. כאמור, התקנת דק מתבצעת לאחר ביצוע אי אילו שלבים ואחרי שאלה הושלמו באופן מוחלט. אי אפשר להתחיל את ההתקנה לפני שהלקוח יודע במדויק היכן הוא רוצה שהדק יהיה ממוקם או מה הגוון וסוג חומר הגלם שהוא רוצה. רק אחרי שמתקבלות כל ההחלטות המהותיות אפשר להתחיל בהתקנה בפועל.

הנוחות והיופי שיש בדק

לא בכדי רצפות דק הפכו להיות מאד מבוקשות ופופולריות על ידי לא מעט אנשים ולקוחות. כל אחד רוצה את המראה השובב והנעים של דק בגינה, במרפסת או בחלל הפתוח שיש בעסק שלו והוא יודע שבשילוב עם אלמנטים נוספים של עיצוב ומראה יתקבל חלל מעוצב היטב שיהיה מאד נעים לשהות בו. התקנת דק תתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים והם גם אלה שייתנו הנחיות בנוגע לתחזוקה נכונה או התנהלות מתאימה עם הדק על מנת שלא יקרה לו שום דבר.

LIEL BEST WOOD – מומחים לנגרות, עץ, במבוק וחומרי גלם נוספים לתעשייה. אפשר לקבל גם ייעוץ וגם להזמין מגוון עבודות והתקנות.  למידע נוסף בקרו באתר: https://bestwood.co.il/

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here