טיפולים קוסמטיים - השתלות שיניים עד מילוי קמטים

טיפולים קוסמטיים הם דבר די שכיח במחוזות ארצנו. אם בעבר היינו נתקלים לעיתים רחוקות באנשים שעברו ניתוחים או מגע של סכין כירורגית כדי לשפר את חזותם ולא בשביל עניין בריאותי, כיום כמעט כולם עושים זאת ואף מתגאים בכך.

השתלות שיניים

אחד התחומים בהם חלה התקדמות גדולה היא דווקא אצל טיפולי השתלות השיניים. מספר אפשרויות שונות עומדות בפני כל מי שמעוניין לעשות את הטיפול, שבפעמים רבות הוא אינו טיפול קוסמטי בלבד כי אם גם טיפול בריאותי לכל דבר, טיפול שיעזור לכם ללעוס שוב כמו פעם, לדבר בחזרה כמו שצריך ובכלל לתקן שלל בעיות אותן השתלות שיניים עשויות לפתור. הבחירה נעה בין אפשרות של השתלה דנטלית לבין גשר ועד שיטת All on four, שלמעשה גורמת לכל הגשר להתבסס על ארבעה שתלים בלבד. הבחירה בין כל השיטות הללו היא כמובן בחירה שתיעשה לאחר בדיקה מעמיקה של המטופל בין מספר גורמים, התייעצות עם רופאים ובחירה משותפת שתכלול את הסיכויים הטובים ביותר של השתלים להיקלט, חישוב העלות הממוצעת שאמור לעלות טיפול הרכבת שתלים לשיניים וראייה למרחק, שתחשב מה סיכוי השתלים להחזיק מעמד לאורך זמן.

השתלות שיניים

השתלות שיניים ביום אחד

לאחר שבחרתם את הטיפול המבוקש זה הזמן להתחיל בו. לדוגמא, אחד מהטיפולים הנפוצים כאמור הוא "העמסה מיידית". אמנם ישנו סיכון שההשתלה המיידית תפעיל כוח על השתלים לפני שהספיקו לעבור אינטגרציה, אך כעקרון בין כה וכה לפני ביצוע ההשתלה תעברו התייעצות עם רופא כך שהדבר אמור להימנע. ביצוע השתלות שיניים ביום אחד יתאים בעיקר במצב שבו מדובר בשן קדמית שנעקרה לאחרונה, מאחר וכוחות הלעיסה המופעלים באזור זה קטנים יותר. כמובן שמבחינה אסתטית, טיפול זה הוא היעיל ביותר. מן הסתם, הנתון החשוב ביותר בתהליך שאותו יש לברר לפני תחילת הטיפול, יותר מחישובי עלות ההשתלה, הוא מה סיכוי השתלים להיקלט ומה הסיכוי שהם יחזיקו לטווח רחוק.

מילוי קמטים ופיסול פנים

אך אם בטיפולי שיניים מלבד עניין החזות הטיפול כאמור טומן בתוכו גם עניין בריאותי, הטיפולים והניתוחים הפלסטיים הינם ליופי נטו. כיום כמעט לכל דבר ישנו טיפול, החל ממחיקת עיגולים שחורים תחת העיניים, דרך מילוי קמטים באמצעות בוטוקס ועד פיסול הפנים. בטיפול זה הרופא המטפל מחדיר חומרי מילוי זמניים לאזור שצריך טיפול ואז יכול לעצב את האזור הספציפי כבקשת המטופל. בדרך זו מבצעים טיפולים דוגמת הרמת לחיים, עיצוב עצמות הלחיים ועיצוב הסנטר. במסגרת טיפול פיסול הפנים ייעשה גם טיפול מבוקש אחר, בו ימלא הרופא את הקמטים המופיעים בעור. במסגרת הטיפול יוזרק בוטוקס לאזורים הסובלים מקמטים, כך שהעור ישווה למטופל מראה צעיר ורענן, שלאחריו ייראה המטופל צעיר במספר שנים לא מבוטל וזהו טיפול שמאוד נפוץ בקרב מבוגרים רבים, בעיקר בקרב כוכבי הוליווד שעושים זאת על מנת להאריך את הקריירה הקולנועית שלהם. את הטיפול יש לעבור מדי שלושה ארבעה חודשים, כדי לשמור על המראה המבוקש.

מילוי קמטים

הסרת עיגולים שחורים – סיבות דומות כמו של מילוי קמטים

לאחר שהזכרנו את טיפול פיסול הפנים ואת טיפול מילוי הקמטים, הטיפול השלישי והמדובר הוא טיפול להסרת העיגולים השחורים מהעיניים. הגורמים לתופעה הזו הינם הזדקנות, בדיוק כמו מה שמצריך מילוי קמטים, אלרגיות הנגרמות לעור שמתחת לעיניים, חשיפה מרובה לשמש ובעיקר מחסור בשעות שינה. הפתרון המומלץ ביותר לעניין הוא כמובן צבירה של שעות שינה, אך אם הטיפול הטבעי הזה אינו מצליח עומדת לנגד הסובל מהבעיה אפשרות הטיפול, שתחזיר לו את המראה הטבעי שלו.