קרדיט CANVA

הרבה נשים מוצאות את עצמן מייעצות לאחרים בתחום הזוגי, ובאופן טבעי נותנות כלים לחברים או חברות גם אם אין להן ניסיון ספציפי. אם אתן מרגישות שיש לכן יכולת לייעץ, לתת כלים והחברים מצלצלים אליכן ראשונות כדי לקבל הכוונה, כדאי לכן לבדוק על לימודי מאמנת לזוגיות. הלימודים יכולים להעשיר את הידע שלכן באופן אישי ואף לתת לכן כלים נוספים לארגז הכלים שצברתן לאורך השנים ומלבד זאת, תוכלו להיות יותר מקצועיות בייעוץ הבא שלכן ואף להוסיף תחום נוסף לקריירה שלכן. בית הספר כיוונים לדרך עם משמעות מתאים בדיוק עבורכן, הוא מכשיר מאמנות בתחום הזוגי, מעשיר להן את הידע ומקנה להן כלים להתמודדות עם מצבים שונים בחיים.

תפקיד של מאמנת לזוגיות

כדי שתהליך הריפוי של הזוגיות יהיה על הצד הטוב ביותר, צריך למצוא את הרצון של שני בני הזוג. במידה ואין רצון לשנות ולתקן מצד שניהם, התהליך לא יהיה מוצלח לכל הדעות. לכן תפקידה של מאמנת לזוגיות הוא לבדוק, האם הזוג שהגיע אלייה לקבלת ייעוץ מוכן ובשל לעבור תהליך משותף? במידה וכן, השלב הבא של המאמנת הוא לבדוק ביחד איתם על מה הם רוצים לעבוד, לפרק לנושאים ספציפיים, ולסדר אותם. לאחר מכן לשלוח אותם עם כלים לעבודה משותפת בבית וגם במידת הצורך, לעבודה אישית של כל אחד בנפרד. רבים מהזוגות שמקיימים את המשימות בבית, הם הזוגות שמצליחים להתקדם, להשתפר, להתחבר ולמצוא את האהבה שהתמסמסה. מאמנת זוגית יכולה בעזרת משימות קטנות וגדולות, לעזור להם להבחין אחד בשנייה מחדש ובאור אחר.

יחד עם זאת חשוב מאוד להבין כי לעיתים רק אחד מבני הזוג בוחר לעבוד על הזוגיות גם כאן ניתן לעבוד עם בת/בן הזוג הזה ולייצר תהליך שמשפיע על התקשורת בבית.

הדרך לזוגיות בריאה תלויה בכם

מאמנת זוגית יכולה לעזור, לתת כלים ולכוון את הזוגות. אך בכדי שהתהליך יצלח, חשובה הדרך והרצון לשפר את מערכת היחסים. מתן כלים, למידת תקשורת מקרבת, יקנו להם אמונה ביכולת שלהם ויחזקו אותם כל יום יותר. כמאמנות אתן צריכות להאמין בזוגיות שלהם, מדובר בשלב מאוד חשוב בתהליך. ידוע שהסוד לזוגיות מוצלחת, אוהבת ומעצימה היא כוח האמונה המשותף של כל הצדדים.

לסיכום, כיוונים לדרך עם משמעות מובילים בלימודים והסמכות של מאמנות זוגיות. יחד עם הניסיון והוותק שהם צברו בשנים האחרונות, הם יכולים להתאים לכם את האחת שתלווה אתכם לאורך כל המסע הזוגי שלכם. חייגו עוד היום 054-7955535

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here