מעליות
קרדיט pixabay
  • מחפש אחר חברת מעליות אמינה?
  • רוצה להתקין מעלית ביתית?
  • מתלבט בין מגוון פתרונות נגישות בבית פרטי?

מעלית ביתית יכולה לשדרג את החיים מן הקצה אל הקצה. אם אתה גר בבית עם יותר מקומה אחת ומתקשה לעבור בין הקומות זה הזמן ליצור קשר עם חברת מעליות איכותית שתגיע ותתקין לך מעלית. ברגע שתהיה לך מעלית אשר הותאמה לצרכים שלך ולבית שלך, לא תבין איך לא עשית זאת לפני כן. התקדמות הטכנולוגיה שידרגה את איכות המעליות ואף הוזילה מחירים בענף.

סוגים של מעליות ביתיות

קיימים בשוק מגוון סוגי מעליות, הן עבור בתים פרטיים והן עבור בנייני קומות. את הבחירה רצוי לעשות לפי העדפה אישית, מוניטין, אסתטיקה וכמובן לפי תקציב מוכן מראש:

  • מעלון – המעלון יכול להגיע עם או בלי שיפוע והוא בעל כסא או משטח ישר, לנוחות המשתמש. את המעלון ניתן להתקין על גרמי מדרגות ולהשאירו קבוע לשימוש. המעלון מגיע בשלל עיצובים יפים המשתלבים עם הבית עצמו.
  • מעלית ביתית – מתאימה לבית עם שתי קומות ומעלה. לרוב מתקינים אותה עם תכנון הנכס מכיוון שהיא דורשת פיר מעלית פנימי. המעלית מאפשרת להתנייד בין קומות הבית בלחיצת כפתור.
  • מעלית חיצונית – היא אכן חיצונית למבנה ולכן יכולה להתאים לבית פרטי וגם לבניין עם מספר קומות. כאשר מוסיפים מעלית חיצונית רצוי לדאוג כי היא תהיה מעוצבת בהתאם לבית עליו מתקינים אותה. מעליות מסוג זה מתאימות להתקנה גם בבניינים רבי קומות.

שים לב – רגע לפני שאתה בוחר את המעלית באופן סופי, מומלץ להתייעץ עם חברת מעליות מובילה בעלת מוניטין שיכולה לסייע לך בקבלת ההחלטה. ישנם יצרנים ותיקים ואמינים בשוק, דוגמת חברת טינסקרופ מעליות, המשווקים בארץ מעליות איכות תוצרת גרמניה, באיכות ללא תחרות. חברת מעליות תוכל לייעץ ללא עלות לגבי איזה מעלית מתאימה לבית שלך.

איך לבחור מעלית ביתית?

כאשר מדובר על בחירת מעלית חדשה חשוב לבחור חברה איכותית בעלת ניסיון רב שנים ותו תקן אירופאי מחמיר. אין להתפשר בשום אופן על נושא הבטיחות. אם לא תשקיע בחברה איכותית אתה עלול לסכן את עצמך ואת בני ביתך. דבר נוסף שעליך לבדוק הוא האם החברה שבחרת מבצעת התקנת מעלית מא' ועד ת' – ובנוסף לכך את פעולות האחזקה הקבועות (ותיקונים במידת הצורך). בכל מעלית נדרשת תחזוקה קבועה, טיפולים ואף בדיקות תקופתיות על מנת לשמור על תקינות המעלית ועל בטיחות מירבית. ארץ ייצור המעלית הינה גם פרמטר שיש לתת עליו את הדעת, במיוחד אם מדובר על חברה בינלאומית.

מגוון פתרונות מתקדמים

גם אם אתה גר בבניין רב קומות אבל יש לך שתי קומות בדירה שבבעלותך – תוכל להתקין מעלית ביתית. התקנת מעלית ביתית פנימית הינה פשוטה יחסית ולכן אינה מהווה בעיה לשאר הבניין. במיוחד אם מדובר במעלון אשר ניתן להרכיב על כל גרם מדרגות, ישר או בעל עיקולים. אם מדובר על מעלית חיצונית כאן כבר תזדקק לאישור הנהלת הבניין ושאר הדיירים. תוכל להתייעץ עם חברת המעליות שתבחר ולקבל עוד מידע רלוונטי שיוכל לסייע לך בקבלת החלטה אופטימלית.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here