קרדיט CANVA

אחת מהפעולות הראשונות שמבוצעות באתר בנייה היא הנחת תשתיות על הקרקע ובכלל זה שילוב של קורות עץ בניין על מנת לחזק את הקרקע ולוודא שהיסודות יהיו יציבים ואיתנים לפני השימוש בשאר חומרי העבודה. על מנת שהמבנה יהיה יציב, חזק ועמיד צריך לעשות שימוש במגוון חומרי גלם שמוכרים יותר או פחות  בעולם הבנייה ולכל אחד מהם יש תפקיד חשוב אחר. כאשר הם משולבים יחדיו – אין ספק שזה יהיה מה שיבטיח תוצאה לא פחות ממושלמת. כיום יש סוגים שונים של עץ לבחור מתוכם וכל מי שמנהל אתר עבודה יידע אילו שיקולים עליו לקחת בחשבון על מנת לבחור את סוג העץ הנכון והמתאים ביותר. חייגו אלינו 08-6753003

לפי אילו נתונים בוחרים עץ בניין?

כאמור – כיום יש להשיג קורות עץ בניין שעשויות ממגוון של סוגי עצים. לכל עץ יש את המאפיינים שלו. כך לדוגמה עצי אורן ואלון נחשבים לחזקים וקשים במיוחד, בעוד עץ מייפל או אקליפטוס מתאימים פחות לבניין אלא לשימושים אחרים באתרי עבודה של בניין או בנייה. העץ ייבחר על פי המאפיינים הייחודיים שלו וכך לפי המחיר שצריך לשלם כדי לשלב אותו בפרויקט המדובר. השיקולים יהיו התפקיד של העץ בפרויקט, הכמות של קורות עץ שצריך לקנות, הכרות עם סוגים חדשים של עץ מעובד וכמובן שמירה על בטיחות וביטחון של המבנה הסופי שאותו בונים.

החשיבות של קורות עץ בפרויקט הבנייה

בפרויקט כמו של בנייה לכל חומר גלם או מרכיב יש את החשיבות שלו וכך גם כאשר מדברים על עץ בניין. כל בניין חייב להיות מוקם תוך כדי התבססות על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ואיכות בנייה והעץ נחשב לחומר גלם חזק ואיכותי במיוחד בתחום זה. שילוב של העץ עם חומרי בנייה נוספים כמו מלט או בטון יביא לכדי בניית בניין חזק, יציב, עמיד ואיתן וללא ספק זו צריכה להיות המטרה של כל עובד או מנהל באתר העבודות.

קורות עץ לבנייה קונים אצל אלונים – חברה ותיקה ומובילה בתחום, עם ותק של מעל 18 שנה. צלצלו 08-6753003

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here