5 יתרונות בהדפסת שקיות נייר ממותגות

שקיות נייר ממותגות הן עניין מעולה עבור עסקים מכל מגזר, הן יכולות לשמש כל עסק, בכל מקום ונראה שכיום כבר כל עסק מתהדר בשקיות נייר ממותגות, המייצגות את רוח העסק. הכנו לכם רשימת יתרונות, שכדאי לשקול בזמן שחושבים על הרעיון של שקיות נייר ממותגות לעסק.

פרסום ושיווק (יחסית) בחינם

כל עסק זקוק לפרסום, כל עסק זקוק לשיווק, שקיות נייר ממותגות, עם לוגו העסק, הן הדרך הטובה ביותר להשקיע בשיווק – מה יוכל לשווק את העסק טוב יותר מלהראות עוד לקוח מרוצה שרכש אצלנו? שקיות נייר ממותגות בעצם אומרות ללקוחות פוטנציאליים: "שימו לב, אני קניתי בעסק הזה, כדאי גם לכם", וזהו האפקט השיווקי הטוב ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם, כמעט בחינם.

מראה על רצינות

שקיות נייר ממותגות מראות ללקוח רצינות, הקפדה על פרטים ומחשבה יצירתית – מה שמבסס אצל הלקוח עוד יותר את האמון במוצר ובעסק. לקוח שיוצא מעסק, לאחר רכישה, עם שקית ממותגת בעצם מרגיש חלק ממשהו, וככל שנעמיק את ההרגשה הזו – כך ניצור אצל הלקוח נאמנות למותג, ותחושת שייכות.

העמקת הקשר עם הלקוח

אחד הדברים שמבדיל עסק מעולה מעסק בינוני הוא הדבר שנקרא "קשרי לקוחות", זהו בעצם הקשר של העסק עם הלקוח, לאחר שכבר נהפך ללקוח של העסק. לקוח שרכש אצלנו וקיבל שקית נייר ממותגת יזכור לטובה את העסק וישאר לקוח נאמן. שקית ממותגת משאירה את העסק בזיכרון של הלקוח, ואף נמצאה כגורם המעורר מחשבות נוספות על העסק לקראת הרכישה הבאה.

רוב פאר והדר

שקית נייר ממותגת היא סוג של נוצות טווס, שבהן העסק מתהדר על מנת לפאר את שמו וליצור תחושה של "מועדון אקסקלוסיבי" עבור לקוחותיו. שקית נייר ממותגת, אשר לרוב גם צבועה בצבעים המזוהים עם העסק, משדרת ללקוחות פוטנציאליים (נתייחס לכל מי שאינו לקוח של העסק, עדיין, בתור לקוח פוטנציאלי) את התחושות המזוהות עם העסק, תוך העברת מסר שיווקי נהדר.

מיתוג העסק כשומר על איכות הסביבה

היות ומדובר בשקיות נייר, ולא בשקיות פלסטיק, אשר הינן מוצר הניתן לשימוש חוזר, וכמו כן לרוב מיוצר מחומרים ידידותיים לסביבה – עסק אשר משתמש בשקיות נייר ממותגות מקבל בעיניי הציבור, מיד, תיוג של עסק עם רגישות לסביבה ואשר משקיע בשמירה על איכות הסביבה. היות ואיכות הסביבה היא נושא שנמצא במקום חשוב בעין הציבורית, עסק ידידותי לסביבה מקבל נקודות רבות.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here