קרדיט CANVA

גדר זמנית משמשת עבור כל פרויקט בנייה קצר או ארוך טווח. היא עשויה להקיף את כל השטח, או את הפרויקט, או ניתנת להזזה לאבטחה חלקית. גדר זמנית ניידת משמשת באתרי עבודה שצריכים לשמור על רמה מסוימת של אבטחה במהלך הבנייה. לעתים קרובות, אתרי בנייה נמצאים באזורים מאוכלסים מאוד או באזורים עם תנועה רגלית הדורשים אמצעי בטיחות ואבטחה נוספים. כדי למנוע מצבים מסוכנים אליהם יכולים להיקלע ילדים או עוברי אורח סקרנים, חברת אקרו המפרץ מספקת לכם גידור זמני במחיר משתלם במיוחד, כך שאתם תוכלו לסיים את הפרויקט בבטחה.

אילו סוגים של גדר זמנית קיימים?

לוחות גדר זמניים: לוחות גדר זמניים משמשים לרוב למעבר על ריצוף או בטון. לוחות נעים אלה אינם מאפשרים הריסה למדרכה. סוג זה של גדר זמנית נמצא לרוב בלוחות 10 ו-12 יחידות ויושב על מעמדי מתכת מגולוונים, שמונה מהדקים שומרים על הפנלים קשורים זה בזה כדי לספק את האבטחה הטובה ביותר עבור פרויקט הבנייה. קל להרכיב ולהוריד לוחות זמניים. הם בדרך כלל נמצאים בפרויקט לטווח קצר.

גדר זמנית מונעת: גדר שבה עמודים ננעצים באדמה מספקת אפשרות אבטחה חזקה יותר מאשר לוחות זמניים פשוטים. ניתן להשיג אבטחת אתר בנייה באמצעות גדר זו למשך פרויקט ארוך טווח יותר.

גדר זמנית קבועה: מערכת גידור זמנית הדורשת בסיס בטון ומידות צינור מוגדרות משמשת בדרך כלל על מתקנים צבאיים או רכוש ממשלתי. כאשר לא ניתן לפרוץ את האבטחה במהלך החלפה או שינוי, בדרך כלל משתמשים בסוג זה של גידור. תיל דוקרני נפוץ על סוג זה של גדר. לנמלים רבים יש גדר זמנית מיוחדת התואמת את גדר הביטחון ההיקפית שלהם.

אילו אפשרויות יכולות להגביר את האבטחה של גדר זו?

בדרך כלל מוסיפים מגן רוח לגדר הבנייה כדי להפחית את התפשטות האבק והפסולת. מגנים אלו מוסיפים גם רמת פרטיות לאתר העבודה. ניתן להשתמש בלוחות פרטיות במקום סינון רוח בהתאם לצרכי הפרויקט. ניתן להוסיף חוט דוקרני באזורי אבטחה גבוהים יחד עם בד כבד יותר או קשרי גדר חזקים יותר. להזמנת לוחות גדר זמניים מכל הסוגים צרו קשר עם אקרו המפרץ עוד היום! חייגו אלינו 072-2503515

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here