קרדיט - Freepik

אתם מכירים מישהו שלא נהנה ממשחקי מגנט? היום אין אחד שלא אוהב לשחק עם מגנטים, בין עם זו ילדה או ילד, צעיר או מבוגר. חנות אננס צעצועים מציעים מבחר עצום של משחק מגנטים הזמינים עבורכם באתר, אבל לפני שתזמינו לכם ערכה שווה במיוחד אותם, למה שלא תלמדו כמה יתרונות יש למשחק השימושי הזה?

מיומנויות שניתן לרכוש על ידי משחק מגנטים

ישנן מספר מיומנויות שהילד שלכם ירכוש כשהוא ילמד לשחק עם משחק מגנטים, וזו הסיבה שלמידה פעילה ומעשית תוך כדי משחק היא כל כך חיונית. ילדכם יפתח מודעות מרחבית, תיאום עין-יד ומיומנויות מוטוריות עדינות בידיים ובאצבעות בזמן שהם משחקים עם משחקי מגנט על משטחים שונים. כדי לטפח התפתחות שפה, ניתן לקיים שיחות משמעותיות עם ילדכם תוך כדי משחק. איזה צבע מגנט הילד מחזיק? באיזו צורה המגנט? איך הוא משתווה בגודלו למגנט אחר? ברגע שתשאלו שאלות מנחות תוך כדי משחק, המילים עצמן יהפכו לכלי הוראה. אפילו יותר מכך, המגנטים עשויים לשמש כאמצעי ללימוד עצמי, כאשר ניתן ללמוד בעזרם אותיות, מספרים, בניה מרחבית, צבעים וצורות הנדסיות.

איך ניתן לשחק במגנטים בצורה לא קונבנציונאלית?

  • עם משחק מגנטים מהנה ניתן ללמוד על מתכת. כדי לקבוע מהי מתכת ומה לא, אפשר לעשות ניסויים שבהם אנחנו מניחים את המגנטים על משטחים שונים ומגלים לאילו משטחים המגנט נמשך ולאילו לא. אפשר להפוך את הפעילות המהנה הזו לדיג וגם לאתגר מיון וסיווג.
  • ניתן להסתיר אוסף של מגנטים ברחבי הבית ושלוח את ילדכם עם סל כדי למצוא את כולם. משחק מגנטים זה יכול להפוך למשחק מחבואים מהנה.
  • ניתן לבקש מהילד לשכפל דפוס שאתם יוצרים עם המגנטים. זו יכולה להיות כל ערכת צבעים, רצף מספרי, סדר אלפביתי או פשוט צורה גאומטרית מורכבת.

משחק מגנטים יעניין ילדים בכל הגילאים, וזו יכולה להיות מתנה נפלאה ליום הולדת או אירוע משמעותי אחר בחייו של הילד. אם אתם מחפשים ערכה צבעונית, מעניינת ולא יקרה, היכנסו לקטלוג המוצרים של אננס צעצועים, והוסיפו את ערכות המגנטים לסל הקניות שלכם!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here